Anketa Stolní tenista roku 2015

16.02.2016 13:02

  Česká asociace stolního tenisu vyhlašuje anketu Stolní tenista roku 2015. Letos má čtyři “tradiční“ kategorie a čtyři nové, které by měly stolní tenis dostat více do podvědomí veřejnosti.

Veřejnost bude rozhodovat (hlasovat) o vítězích všech čtyř tradičních kategorií (Stolní tenista roku, Talent roku, Trenér roku, Družstvo roku) a v jedné volné kategorii (Cena fanoušků pro Nejsympatičtějšího stolního tenistu).

Kategorie Nejaktivnější stolní tenista na sociálních sítích a Nejaktivnější klub stolního tenisu na sociálních sítích bude mít v gesci Mediální komise ČAST.

Cenu Fair play – respektive vítěze této nové kategorie ankety určí Komise rozhodčích ČAST.

Další potřebné informace, včetně hlasovacího lístku a představení všech nominovaných hráčů, hráček, trenérů a týmů, najdete od pondělí 18. ledna na webu ČAST.

Hlasovat bude možné opět on-line na webových stránkách České asociace stolního tenisu a to od 18. ledna 2016 do 11. března 2016.

Slavnostní vyhlášení výsledků ankety proběhne u příležitosti mistrovství České republiky mužů a žen 2016, které se uskuteční od 18. do 20. března v Jablonci nad Nisou. Tři vylosovaní tipující z řad veřejnosti dostanou od pořadatelů ankety věcné ceny, které si budou moci vyzvednout osobně v sídle ČAST nebo je po domluvě obdrží poštou.

Hlasujte zde: https://www.ping-pong.cz/anketa-stolni-tenista-ceske-republiky/

 

Zpět